dj mix.jpg

DJ z akordeonem

. Jestem pasjonatem śpiewu i tańca. Przygodę ze sceną rozpocząłem już w szkole podstawowej, gdy w 1993 roku jako dziecko zacząłem śpiewać i grać w bielskim zespole „Żuczki”. Jestem absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Bielsku Podlaskim, gdzie opanowałem grę na akordeonie i fortepianie. Podczas licznych wyjazdów w góry zacząłem grać na gitarze, flecie i bębnach.

. Kontakt ze sceną był i jest stale obecny w moim życiu. Śpiewałem i tańczyłem w olsztyńskim zespole i grupie tanecznej „Kortowo” oraz białostockich „Kurpie Zielone” i zespole muzyki flamenco. Na jednej scenie występowałem z wieloma krajowymi i zagranicznymi artystami, w tym m.in. z Edytą Górniak, Grupą MoCarta, Stachursky, Edytą Geppert, Zbigniewem Wodeckim oraz gigantami scen kabaretowych: Andrzejem Grabowskim, Piotrem Bałtroczykiem, Arturem Andrusem, Grzegorzem Halamą. Współpracowałem z kilkoma choreografami w tym m.in. przygotowującą choreografię dla TVP1 i TVP2 Dorotą Furman.

. Obecnie śpiewam w chórze Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, w zespole "Kałaski" oraz prowadzę zespół muzyczny "KASABLANKA".

. Podczas prowadzonych przeze mnie imprez zawsze dbam o to, aby Wszyscy się doskonale bawili. W czasie wesel Parze Młodych towarzyszę już od wyjścia z domu grając marsza na akordeonie. Podczas zabawy weselnej nie tylko puszczam muzykę, ale też prowadzę biesiadę akordeonową przy stołach, przeprowadzam konkursy, oczepiny, rozgrzewam Wszystkich do zabawy i nie pozwalam, by ktokolwiek się nudził.

. Uwielbiam widzieć, gdy się wszyscy doskonale bawią. Wesela są szczególnymi uroczystościami. Fajnie jest patrzeć na bawiące się osoby, ale największą uwagę niewątpliwie przyciąga widok niedawno zaślubionych, zakochanych i szczęśliwych Państwa Młodych.

Sprawię, że Wszyscy będą się doskonale bawili !